Ten towar nie trafi na rynek

Ten towar nie trafi na rynek

w Aktualności

Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu skierował w dniu dzisiaj akt oskarżenia przeciwko 40-letniemu mieszkańcowi Wałbrzycha – Piotrowi R. zarzucając mu, że w dniach 25.05.2012r., 04.04.2012r. oraz w lutym 2012r. brał udział wspólnie z czterema innymi mężczyznami – mieszkańcami Wrocławia, w obrocie znaczną ilością substancji psychotropowej w postaci amfetaminy w łącznej ilości nieco ponad 4 kg.

W dniu 04.04.2012r. funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego delegatury we Wrocławiu na terenie Wałbrzycha zatrzymali Piotra K., Dariusza W. i Tomasza N. – mieszkańców Wrocławia, bezpośrednio po tym jak na parkingu jednego z hoteli wzięli udział w transakcji narkotykowej. Podczas zatrzymania Dariusza K. policjanci ujawnili w jego plecaku amfetaminę w ilości 1035 gramów. Amfetaminę tę Dariusz K. miał następnie przetransportować liniami PKP do Wrocławia, do mieszkania Dariusza W., skąd narkotyk miał być dystrybuowany do bezpośrednich odbiorów. Ustalono, że amfetaminę tę przekazał mieszkańcom Wrocławia wałbrzyszanin Piotr R. Natomiast miejsce transakcji oraz osobę, która przekaże amfetaminę wskazał zainteresowanym Mariusz G., także mieszkaniec Wrocławia, któremu również zarzucono udział w obrocie amfetaminą.

Piotr K., Dariusz W. i Tomasz N. zostali zatrzymani, a następnie na wniosek Prokuratora Rejonowego w Wałbrzychu tamtejszy sąd zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci tymczasowego aresztowania.

W trakcie trwania śledztwa w dniu 25.05.2012r. na terenie Bielan Wrocławskich w pobliżu restauracji KFC funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego delegatury we Wrocławiu zatrzymali mieszkańca Wałbrzycha Piotra R., który posiadał przy sobie 2054 gramy amfetaminy. Piotr R. został tymczasowo aresztowany przez wrocławski sąd.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Piłeś?Nie jedź!

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali mieszkańca Wałbrzycha,
Go to Top