Weekend z Teatrem

Weekend z Teatrem

w Kultura

W najbliższą sobotę, 24 sierpnia o godz. 18.00 zapraszamy do Amfiteatru przy pl. Teatralnym na kolejne przedstawienie z cyklu „Wieczorynki z Teatrem Lalki i Aktora w Wałbrzychu". Tym razem teatr zaprezentuje spektakl „U/RODZINY" w reż. Eweliny Ciszewskiej.

„U/RODZINY" to historia wesołej rodzinki i śmiesznych, absurdalnych rytuałów, utrzymana w konwencji klaunady, pantomimy, teatru ruchu i…komiksu. To muzyczna opowieść o dziecięcych emocjach, o budowaniu relacji między rodzeństwem oraz o wzajemnych oczekiwaniach. „U/RODZINY" to międzypokoleniowa humoreska o rodzinnej więzi, która zostaje wystawiona na próbę. To także pastisz obowiązujących metod wychowawczych i wszechobecnych telewizyjnych ikon takich, jak m.in. Perfekcyjna Pani Domu czy Superniania, zakropiony dawką humoru i refleksji. Widowisko jest interaktywną zabawą z publicznością, która ma szansę przetestować najnowocześniejsze metody Superbohatera, zaprzyjaźnić się z najmłodszą bohaterką spektaklu, by w końcu stać się gościem na urodzinowym przyjęciu. Spektakl Stowarzyszenia TE-ART w Wałbrzychu oraz Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu. Projekt współfinansowany ze środków Gminy Wałbrzych. Na „U/RODZINY" zapraszamy także 25 sierpnia o godz. 12.00 do Parku Szwedzkiego w Szczawnie-Zdroju.

„U/RODZINY"Scenariusz, reżyseria i oprawa plastyczna: Ewelina CiszewskaMuzyka: Konrad Rogiński / wyk. YanTaEfekty dźwiękowe: Seweryn MrożkiewiczObsada:Anna Jezierska, Bożena Oleszkiewicz, Urszula Raczkowska,Jakub Grzybek, Zbigniew Koźmiński, Paweł Pawlik

Grupa wiekowa: od 3 latCzas trwania spektaklu: 60 minut Wstęp wolny! W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych przedstawienie zostanie przeniesione do hali OSiR przy pl. Teatralnym 5a.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Zapraszamy do teatru

W najbliższy weekend Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprezentuje aż trzy

Wyremontowali bibliotekę

Dzięki przeprowadzonym pracom w ramach projektu pn. „Nowoczesna przestrzeń Centrum Kultury –

Spektakl z Mikołajem

W niedzielę, 2 grudnia o godzinie 12:30, zapraszamy do Teatru Lalki i
Go to Top