XXXI Bieg Gwarków za nami

XXXI Bieg Gwarków za nami

w Aktualności

Sebastian Witek z Dusznik Zdroju z czasem 0:54:54 zwycięzcą kategorii Open 20 km XXXI Biegu Gwarków.

Liderem Open 10 km został Szymon Turkowicz, który biegł w barwach AZS AWF WROCŁAW (0:28:44). Najlepszym na dystansie 5 km okazał się Bartłomiej Gwałt z Borówna (0:13:27). Kategorie Open 1 km wygrał Michał Boreczek (0:04:20). To była wspaniała impreza sportowa. Dopisało wszystko. Kibice, zawodnicy i pogoda. Świetnie przygotowane trasy i zacięta walka mogły się podobać nawet najbardziej wymagającym miłośnikom biegów. Szczególne oklaski należą się organizatorom Wałbrzyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, którzy przez kilka tygodni przygotowywali się do tych zawodów. Poniżej wyniki biegu głównego na 20 km.

1 WITEK SEBASTIAN – DUSZNIKI ZDRÓJ – 00:54:54 2 LEJA MARIUSZ – LESZCZYNIEC – 00:54:54 3 STARSK ADRIAN – MIEROSZÓW – 00:56:51 4 KOTAS PIOTR – CZARNY BÓR – 00:58:59 5 OGORZAŁEK ARKADIUSZ – NOWA RUDA – 00:59:51 6 WIECZOREK MATEUSZ – BYSTRZCA – 01:01:18 7 NOWACZYK MARCIN – MIEROSZÓW – 01:05:23 8 ULIASZ JACEK – BYSTRZCA – 01:07:19 9 OBORSKI JAKUB – NOWA RUDA – 01:08:23 10 PLUTA PIOTR – WROCŁAW – 01:10:02 11 MYJAK MARIAN – WAŁBRZYCH – 01:12:28 12 MARCINIUK JAROSŁAW – SOKOŁOWSKO – 01:12:52 13 OBORSKI DOMINIK – ŚWIDNICA – 01:14:26 14 ULIASZ JERZY – BYSTRZYCA – 01:15:11 15 RADOMSKI ZBIGNIEW – BIELSKO BIAŁA – 01:15:1116 WARCHOŁ BARTOSZ – ŚWIDNICA – 01:15:17 17 CABAŁA ADAM – CZARNY BÓR – 01:15:27 18 OLSZOWSKI WŁADYSŁAW – MIĘDZYBRODZIE – 01:15:2919 BERAN JAROMÍR – BEZDĚKOV – 01:17:1120 FIGIEL KRZYSZTOF WAŁBRZYCH – 01:17:1721 JINDRISKOVA ALENA – HORNI BRANNA SOKOL HORNI BRANNA – 01:17:32 22 SPYCHALSKI KRZYSZTOF – LEGNICA – 01:18:1123 DURKACZ JOANNA – 01:18:4924 MARC ZAK MAREK – CZARNY BÓR – 01:18:5125 BENESOVA JOLANA – BEZDĚKOV NAD REDPOINT TOKO TEM – 01:19:0326 WIECZOREK PAULINA – BYSTRZCA – 01:20:0227 JIRI POLEJ – HRONOV – 01:20:0828 WOJTAS AGATA – SOKOŁOWSKO – 01:20:1229 PYTKA JAKUB – WAŁBRZYCH – 01:20:5730 SIKORA STEFAN – BIELSKO BIAŁA – 01:21:1131 MUCHA MARCIN – CZARNY BÓR – 01:21:2732 SUBOCZ ANDRZEJ – JEDLINA ZDRÓJ – 01:22:06 33 CYCH PIOTR – TWARDOGÓRA – 01:25:4534 HARTMAN MARIUSZ – WAŁBRZYCH – 01:27:30 35 KWIATKOWSKI PIOTR – WAŁBRZYCH – 01:27:45 36 SZMEL EWA – PIECHOWICE – 01:29:04 37 KĘSKA MIROSŁAW – WOJBÓRZ – 01:29:25 38 MULKOWSKI RYSZARD – NOWA RUDA – 01:29:59 39 SUCHY FRANCISZEK – BIELSKO-BIAŁA – 01:30:32 40 ZAJĄC BARTOSZ – ŚWIDNICA – 01:30:46 41 MARCZAK JAN – CZARNY BÓR – 01:31:08 42 ŚLIWA ADRIAN – ŚWIDNICA – 01:32:07 43 KULAS MAREK – ŚWIDNICA – 01:33:16 44 KUDELSKI TOMASZ – ŚWIDNICA – 01:35:10 45 STANOWICZ MACIEJ – ŚWIDNICA – 01:35:15 46 EKSTEROWICZ ROKSANA – STARE – 01:35:51 47 PRZEWIĘDA MARLENA – STARE – 01:35:51 48 śUKOWSKA KLAUDIA – STARE – 01:36:1749 TYBORSKI ARTUR – WAŁBRZYCH – 01:38:5250 DUBIENIECKI MATEUSZ – ŚWIDNICA – 01:39:0651 JATCZAK PATRYK – ŚWIDNICA – 01:40:1152 DOPIERAŁA PIOTR – SZCZAWNO ZDRÓJ – 01:40:1453 WOJTAL JACEK – WROCŁAW – 01:40:5854 PAWLAK GABRIEL – WOJNOWICE – 01:41:4855 KAPA WOJCIECH – CHRZANÓW – 01:44:1356 KUBIAK MARCIN – ŚWIDNICA – 01:45:3057 KADRZYŃSKI MICHAŁ – ŚWIDNICA – 01:45:3258 SPEIL JERZY – WAŁBRZYCH – 01:45:3559 IGNACZAK PIOTR – ŚWIDNICA – 01:45:5160 MARCINIUK ANETA – SOKOŁOWSKO – 01:47:0361 NAPIERAŁA ANDRZEJ – GAWORZYCE TKKF HUTNIK GŁOGÓW 58 M4/8 (M)51 01:47:0962 MAGIERECKI MATEUSZ ŚWIDNICA – 01:49:01 63 MAJOREK ADAM – Dzierżoniów – 01:49:4264 LASOTA DAMIAN – ŚWIDNICA – 01:49:44 65 BOMBA ZYGMUNT MAREK – WROCŁAW – 01:50:07 66 KABAT MIROSŁAW – WAŁBRZYCH – 01:50:14 67 RACINIEWSKI SEBASTIAN – WAŁBRZYCH – 01:50:1868 HORBACZEWSKI JAKUB – WROCŁAW – 01:50:5369 KULPA TOMASZ – ŚWIDNICA – 01:51:12 70 MICKIEWICZ TOMASZ – Dzierżoniów – 01:51:34 71 WDOWIAK PAWEŁ – ŚWIDNICA – 01:51:5172 KACZAŁA ADRIAN – ŚWIDNICA – 01:51:5873 KOMISAREK PATRYK – ŚWIDNICA – 01:52:40 74 PIOTROWICZ PAWEŁ – ŚWIDNICA – 01:53:2375 RASAŁA MAREK – STRZEGOM – 01:53:36 76 PIWOWARSKI MACIEJ – ŚWIDNICA – 01:54:0777 KRAWCZYK LESZEK – WROCŁAW – 01:54:3878 KUCHARSKI HENRYK – GŁOGÓW – 01:55:1779 GODRAS SZYMON – ŚWIDNICA – 01:55:59 80 PANASIUK MARIUSZ – ŚWIDNICA – 01:56:27 81 MARSZAŁEK LECH – WAŁBRZYCH – 01:56:42 82 GRZEJDZIAK JAROSŁAW – NOWIZNA – 01:56:44 83 ZAMARIA PATRYCJA – Dzierżoniów – 01:56:4884 MAGYAR JULIAN – WROCŁAW – 01:57:2585 RADZIEMSKI PAWEŁ – MIEROSZÓW – 01:57:2986 FRANCZAK WOJCIECH – ŚWIDNICA – 01:57:42 87 ZIÓŁKOWSKI SZYMON – ŚWIDNICA – 01:58:0788 KASPRZAK WIESŁAW – OSTRÓW WLKP. – 01:58:19 89 SŁOWIŃSKI NORBERT – Dzierżoniów – 01:59:55 90 ABULEWICZ ANDRZEJ – WROCŁAW – 02:00:02 91 PAWŁOWSKI RAFAŁ – Dzierżoniów – 02:00:55 92 ONOSZKO WOJCIECH – ŚWIDNICA – 02:01:25 93 WIĘCKOWSKI MIECZYSŁAW – LEGNICA – 02:02:58 94 BANACH KRZYSZTOF – LUBLIN – 02:03:02 95 MISIAK MICHAŁ – ZŁOTORYJA – 02:04:53 96 MIELNIK NATALIA – Dzierżoniów – 02:06:05 97 MAZUR MARIUSZ – ŚWIDNICA – 02:06:05 98 LELEK PATRYK – Dzierżoniów – 02:06:06 99 WRÓBEL CZESŁAW – BYTOM – 02:06:14 100 KACZMAREK JAKUB – ŚWIDNICA – 02:07:31 101 GIERAS MIROSŁAW – WROCŁAW – 02:07:52 102 KOZDROWSKI ZYGMUNT- JASZKOTLE – 02:07:54 103 PISZCZEK KAMIL – ŚWIDNICA – 02:08:00104 PAWLACZYK ANDRZEJ – ŚWIDNICA – 02:09:07 105 KULA JAN – SZCZECIN – 02:09:11 106 NAPIERAŁA TADEUSZ – GŁOGÓW – 02:09:15 107 MUSIAŁ ANDRZEJ – JEDLINA-ZDROJ – 02:10:18108 MASALSKA AGATA – WROCŁAW – 02:10:36109 CEPOWSKI ARTUR – WROCŁAW – 02:11:26 110 MARCINIUK LESŁAW – WAŁBRZYCH – 02:13:23 111 PIECHNIK DAWID – ŚWIDNICA – 02:13:28112 KRYMSKI IGOR – ŚWIDNICA – 02:13:29 113 PIOTROWSKA MAŁGORZATA – Dzierżoniów – 02:13:33114 OKRÓJ MONIKA – OSTRÓW WLKP. – 02:14:46 115 KOZDROWSKI ARKADIUSZ – JASZKOTLE – 02:15:22 116 GRZYBOWSKI BARTŁOMIEJ – ŚWIDNICA – 02:15:49 117 GUZ PAULINA – Dzierżoniów – 02:16:20 118 KASPEREK SEBASTIAN – WAŁBRZYCH – 02:16:33 119 MUSIAŁ MARIUSZ – ŚWIDNICA – 02:17:31 120 JAGIELNICKI BARTOSZ – Dzierżoniów – 02:17:55 121 HOUSZKA M MAREK – WROCŁAW – 02:20:42 122 KLIMAS RYSZARD – WAŁBRZYCH – 02:21:38 123 CZARNECKI DAWID – WOŁÓW – 02:21:40 124 DUDKOWSKI JACEK – JAWOR -02:21:56 125 MATEJUK RYSZARD – WROCŁAW – 02:22:48 126 FORTONSKI HENRYK – WALBRZYCH – 02:26:27 127 MAJEWSKI JERZY – WROCŁAW – 02:28:53 128 DROZDOWSKI KRZYSZTOF – WAŁBRZYCH – 02:29:11 129 OLSZEWSKI KOSMA – PASZOWICE – 02:29:24 130 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA – Dzierżoniów – 02:37:00 131 SZYMCZYK BOGUSŁAW – NOWA RUDA – 02:38:06 132 CHOROŚ JAROSŁAW – POLKOWICE – 02:51:18 133 Jędrych Grzegorz – WROCŁAW – 02:58:04 134 TROCHA IZABELA – WROCŁAW – 02:58:12 135 CHOMIAK KATARZYNA – JEDLINA-ZDRÓJ – 03:02:02 136 MIELCAREK EWA – WROCŁAW – 03:02:12 137 MIELCAREK WITOLD – WROCLAW – 03:06:15 138 SIUDAK MIROSŁAW – WROCŁAW – 03:08:08 139 SOBCZYŃSKI MARIUSZ – WAŁBRZYCH – 03:27:03

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

INVEST-PARK Patriotycznie

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna uświetniła obchody Niepodległości patriotyczną iluminacją swojej siedziby. Budynek

Potrącił dziecko i uciekł

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali 21-letniego sprawcę potrącenia 11-letniej dziewczynki na przejściu dla pieszych,

Sensacyjne odkrycie w Książu

Podczas prac pielęgnacyjnych bluszczu porastającego północno-wschodnią elewację Zamku Książ w Wałbrzychu odsłonięte
Go to Top