„Zdrowo Najedzeni" - Głosuj i wygrywaj

„Zdrowo Najedzeni" – Głosuj i wygrywaj

w Aktualności

Trwa jubileuszowy konkurs Tesco dla Szkół -„Zdrowo Najedzeni". Zagłosuj i wygraj cenne nagrody!

Uczniowie z 79 szkół z województwa dolnośląskiego, w tym z 10 szkół z powiatu wałbrzyskiego, przystąpili do konkursu Tesco dla szkół – „Zdrowo Najedzeni" i walczą o jedną z 10 nowoczesnych pracowni multimedialnych o wartości 16 000złotych. Ty również możesz pomóc im wygrać! Wejdź na www.tescodlaszkol.pl, zobacz przygotowane przez dzieci krótkie filmiki o zdrowym żywieniu i zagłosuj na najciekawsze prace. Dzięki Twoim głosom szkoła z okolicy może zdobyć cenny sprzęt od Tesco dla Szkół. Osoby, które wezmą udział w konkursie mogą wygrać bon zakupowy Tesco o wartości 100 złotych, który będzie można zrealizować kupując zdrową żywność dla całej rodziny.

Zasady konkursu

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Ile pracowni multimedialnych można wygrać w konkursie Tesco dla Szkół – „Zdrowo Najedzeni" a) Trzy pracownie multimedialneb) Pięć pracowni multimedialnychc) Dziesięć pracowni multimedialnych

Szczegóły na stronie www.tescodlaszkol.pl

Prawidłową odpowiedź proszę przesyłać na adres: redakcja@wiadomosciwalbrzyskie.pl (W treści maila prosze podać swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie)

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Piłeś?Nie jedź!

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali mieszkańca Wałbrzycha,
Go to Top