Fotorelacja: Dark Dog liderem III ligi!

w Galeria/Sport

Koszykarze Gónika Dark Dog Nowe Miasto rozgromili na własnym parkiecie zespół WSTK Wschowa-Sława 103:73. Bohaterem spotkania został Jakub Kołodziej, który w czwartej kwarcie dał popis rzutów za trzy punkty. Poniże ponad sto zdjęć z meczu. Zapraszamy

Ten mecz toczył się pod dyktando zawodników z Nowego Miasta. Pierwszą kwartę wałbrzyszanie wygrali różnicą 7 oczek 21:14. W drugiej dzięki dobrej postawie Kołodzieja i Łabiaka utrzymali kilkunastopunktowe prowadzenie 43:29. Po zmianie stron gospodarze wciąż nadawali ton grze w hali OSiR-u. Festiwal rozpoczął się w ostatnich dziesięciu minutach. To, co wyprawiał Jakub Kołodziej, za linii 6,25 wprawiło licznie zgromadzonych kibiców w euforię. Zawodnik Dark Doga rzucał skąd chciał, a co najważniejsze trafiał do kosza. Każda piłka, która trafiła na obwód i wpadła w ręce Kołodzieja zamieniana była na punkty. Mimo wysokiej przewagi, Górniki Dark Dog krył na całym boisku wymuszając na przeciwniku kolejne błędy. Ostatecznie podopieczni Ewy Smaglińskiej zasłużenie wygrali całe spotkanie różnicą 30 punktów 103:73. Dzisiejszą wygraną zapewnili sobie również pozycje lidera III ligi.

Dark Dog Nowe Miasto: Kołodziej 33, Łabiak 23, Gruszczyński 15, Sujka 11, Bujnowski 8, Borzemski 6, Kozłowski 5, Myślak 2.