Górnik wygrywa. Polonia "w plecy" - foto

Górnik wygrywa. Polonia "w plecy" – foto

Po strzale Marcina Morawskiego w 84 minucie meczu Górnik Wałbrzych zapewnił sobie zwycięstwo w wyjazdowym spotkaniu z MKS Oława. Niestety na własnym boisku kolejnej porażki doznała Polonia Świdnica, która przegrała z Motobi 0:1.

Jeszcze w pierwszej połowie podopieczni Roberta Bubnowicza mieli okazję, by wyjść na prowadzenie. Po kwadransie gry w słupek trafił Moszyk. Trzy punkty w spotkaniu w Oławie, które rozgrywane było bez udziału publiczności zapewnił biało – niebieskim, na kilka minut przed końcem, Marcin Morawski. Tym samym Górnik utrzymał pozycje lidera tabeli III ligi. Trzy punkty zdobył również zespół z Kątów Wrocławskich. Zwycięstwo drużynie Motobi w meczu z Polonią zapewnił w drugiej połowie Samiec. Szans na zdobycie bramek goście mieli znacznie więcej. Po strzałach wicelidera piłka trafiał w słupek i poprzeczkę. Dzięki wygranej Górnik utrzymał pozycję lidera tabeli. Za nami zespół Motobi. Na trzecie wskoczył Chrobry, który rozbił Płomień Żary aż 6:0. Poniżej blisko 100 zdjęć. Zapraszamy