Jedlina wygrywa turniej

Reprezentacja Miejskiej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Jedlinie Zdroju wygrała Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych, który odbył się 22 lutego w Głuszycy.

W turnieju wzięło udział 5 drużyn. Trzy wystawiła Głuszyca, po jednej Walim i Jedlina Zdrój. Minimalną liczbą punktów wygrała reprezentacja Miejskiej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Jedlinie Zdroju. Puchar i nagrodę za drugie miejsce odebrała drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Głuszycy Górnej, a miejsce trzecie przypadło reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 3. poza podium znalazły się zespoły z Publicznej Szkoły Podstawowej z Walimia oraz Szkoły Podstawowej nr 2 z Głuszycy. Królem strzelców został Piotr Szczepaniak z Jedliny Zdrój. Najlepszym bramkarzem okazał się Łukasz Wałowski z SP. nr 1 w Głuszycy Górnej. Organizatorem turnieju było CK-MBP oraz Szkoła Podstawowa Nr 2.