Międzynarodowy portal gospodarczy

Międzynarodowy portal gospodarczy

w Gospodarka

Pod adresem www.plcz.eu dostępny jest już polsko – czeski portal gospodarczy, skierowany do polskich i czeskich przedsiębiorców. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne.

Portal jest efektem realizacji projektu „Przedsiębiorczość bez granic. Polsko – czeski internetowy portal gospodarczy", w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Czeska, Fundusz Mikroprojektów w Euroregionie Glacensis. Projekt realizowała Gmina Wałbrzych przy współudziale Regionalnej Izby Gospodarczej w Nachodzie (Czechy).Portal składa się z dwóch części:- informacyjnej, gdzie znajdą się informacje dotyczące zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej w Czechach i w Polsce, niezbędne dokumenty do pobrania, informacje o zwolnieniach i ulgach przysługujących przedsiębiorcom czeskim i polskim oraz adresy instytucji okołobiznesowych wspierających przedsiębiorców- giełdy kooperacyjnej, gdzie znajdować się będą informacje dotyczące przedsiębiorców z Polski i Czech. Giełda czyli swoistego rodzaju baza firm składająca się z e-wizytówek umożliwi firmom nawiązywanie wspólnych inicjatyw gospodarczych.Dzięki informacjom umieszczonym na www.plcz.eu dotyczącym prowadzenia działalności gospodarczej oraz giełdzie kooperacyjnej prowadzenie własnego biznesu w Polsce i Czechach, jak również poszukiwanie potencjalnego partnera biznesowego po drugiej stronie granicy, będzie łatwiejsze i szybsze.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Gospodarka

Dietetyczna inwestycja

Boguszowska firma Advisory Commodities związana z branżą spożywczą zainwestuje 5 milionów złotych

INVEST-PARK Patriotycznie

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna uświetniła obchody Niepodległości patriotyczną iluminacją swojej siedziby. Budynek

Remontują drogi

O inwestycjach drogowych realizowanych na terenie Boguszowa – Gorc w rozmowie z

Zbudują hale przemysłowe

Aż 120 milionów złotych przeznaczy Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „Invest – Park”
Go to Top