Skorzystaj z promocji

Skorzystaj z promocji

w Aktualności

Masz firmę? Prowadzisz działalność gospodarczą? Ta oferta jest więc dla Ciebie. Salony Toyoty w Polsce wprowadziły właśnie w życie specjalną ofertę dla małych i średnich firm.

Rozmowa z Wiolettą Arendarczyk, kierownikiem działu sprzedaży w salonie Toyota Nowakowski w Wałbrzychu.

– Na czy polega ta oferta?

– Toyota stworzyła unikalny program sprzedaży samochodów nowych dedykowany Klientom biznesowym. Głównym założeniem programu jest indywidualne podejście oraz dostosowanie swojej oferty do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Najważniejszym celem, dla którego tworzymy i wdrażamy nowe produkty jest uzyskanie maksymalnej satysfakcji Klientów. Nasze samochody oprócz niezapomnianych wrażeń z jazdy gwarantują niespotykaną u konkurencji jakość, niezawodność a także jedne z najwyższych wartości rezydalnych. We wszystkich kwestiach związanych z naszą ewentualną współpracą jesteśmy do Państwa dyspozycji.

– Skorzystać z niej może zarówno mała jak i średnia firma?- Tak. Dokładnie każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą. Bez względu na to czy zatrudnia jedna czy kilka osób. W naszej ofercie znajduje się kilkanaście modeli samochodów. W zależności od potrzeb i profilu działalności chętnie pomożemy każdemu przedsiębiorcy wybrać pojazd spełniający jego oczekiwania.

– Pierwszą korzyścią jest możliwość uzyskania rabatu na zakup auta. Coś jeszcze Państwo oferujecie swoim Klientom w ramach tej oferty? – Oczywiście. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. W praktyce oznacza to m.in. elastyczny czas kredytowania, przyjazne procedury czy pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności. Zanim przedsiębiorca podejmie ostateczną decyzję może skorzystać z jazd próbnych, aby poznać zalety samochodu, którym jest zainteresowany.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Piłeś?Nie jedź!

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali mieszkańca Wałbrzycha,
Go to Top