Trwa konkurs Tesco dla szkół

Trwa konkurs Tesco dla szkół

w Aktualności

Uczniowie z 79 szkół z województwa dolnośląskiego, w tym z 10 szkół z powiatu wałbrzyskiego, przystąpili do konkursu Tesco dla szkół – „Zdrowo Najedzeni" i walczą o jedną z 10 nowoczesnych pracowni multimedialnych o wartości 16 000 złotych. Pomóż im wygrać!.

Zasady są bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę www.tescodlaszkol.pl, zobaczyć przygotowane przez dzieci krótkie filmiki o zdrowym żywieniu i zagłosować na najciekawsze prace. Dzięki Twoim głosom szkoła z okolicy może zdobyć cenny sprzęt od Tesco dla Szkół! Spośród osób, które wezmą udział w konkursie wylosujemy bon zakupowy Tesco o wartości 100 złotych. Będzie je można zrealizować kupując zdrową żywność dla całej rodziny. Ty również wprowadź zasady zdrowego żywienia w Twoim domu!

Zasady konkursu

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Ile szkół w ciągu ostatniej dekady otrzymało nowoczesny sprzęt dydaktyczny od Tesco Polska?.

a) tysiąc szkół

b) pięć tysięcy szkół

c) jedenaście tysięcy szkół

Prawidłową odpowiedź proszę przesyłać na adres: redakcja@wiadomosciwalbrzyskie.pl (W treści maila prosze podać swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie)

Szczegóły na stronie www.tescodlaszkol.pl

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Piłeś?Nie jedź!

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali mieszkańca Wałbrzycha,
Go to Top