Turniej strażacki

Drużyna PSP Wałbrzych pokonała 6:1 w finale OSP Walim w Turnieju strażaków, który rozegrano w hali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

W imprezie brały udział piłkarskie drużyny z jednostek OSP z Boguszowa, Grzęd, Gorc, Walimia, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu oraz Szpitalny Oddział Ratunkowy – Wałbrzych. W meczu finałowym lepszą okazała się drużyna KM PSP Wałbrzych, wygrywając z OSP Walim 6:1. Kolejne miejsca zajęli: III miejsce SOR Wałbrzych, IV miejsce OSP Grzędy, V miejsce Boguszów, VI miejsce OSP Gorce.

Klasyfikacja turnieju przewidywała również wyłonienie najlepszego bramkarza, którym okazał się Rafał Tyka, oraz króla strzelców, którym został Kamil Kmieciak, zdobywając aż 16 bramek.