Wymarzony początek

w Aktualności/Galeria

Trzy punkty zdobyli piłkarze Górnika PWSZ Wałbrzycha w pierwszym spotkaniu trzeciej ligi. Na stadionie przy ulicy Ratuszowej pokonali drużynę Arki Nowa Sól 3:0.

Prowadzenie biało-niebieskim zapewnił już w szóstej minucie Janik, który mocnym uderzeniem z kilkunastu metrów pokonał bramkarza gości. Osiem minut później na listę strzelców wpisał się Majka, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i głową zdobył gola na 2:0. Na kolejne trafienie kibice czekali do 75 minuty. Wówczas to po raz trzeci bramkarza z Nowej Soli pokonał Moszyk. Goście tylko raz poważnie zagrozili naszej bramce. Po jednej z akcji piłka uderzyła w poprzeczkę.

Górnik – Arka 3:0