Bezpieczeństwo z uśmiechem na ustach

Bezpieczeństwo z uśmiechem na ustach

w Aktualności

Joanna Janik – córka Larysy i Tomasza Janików – pracowników Toyoty w Wałbrzychu, zwyciężyła w europejskim konkursie rysunkowym dotyczącym bezpieczeństwa. Organizatorem konkursu była Toyota Motor Europe – centrala koncernu w Europie.

W etapie lokalnym konkursu wzięło udział 28 dzieci pracowników Toyoty w Wałbrzychu. Prace oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych i tematycznych. W kategorii 7-9 lat tematem była „bezpieczna droga do szkoły". Dzieci i młodzież w wieku 10-15 lat przygotowywały rysunki o tematyce „mały ratownik".

W ścisłym finale konkursu wzięło udział 6 z 189 najlepszych prac dzieci pracowników z poszczególnych fabryk Toyoty w Europie zlokalizowanych w Polsce, Czechach, Francji, Wielkiej Brytanii Turcji i Portugalii. Prace oceniane były przez jury złożone z przedstawicieli kadry zarządzającej Toyoty.

W nagrodę za zwycięstwo Toyota Motor Europe ufundowała rodzinny wyjazd dla Państwa Janików o wartości 1500 euro w dowolnie wybrane miejsce. Nagrodę wręczył Hiroyuki Ochiai – Wiceprezes Toyota Motor Europe, podczas wizyty w fabryce w Wałbrzychu. Jak podkreślił w liście gratulacyjnym prezes Ochiai, spośród wszystkich nadesłanych prac został wybrany rysunek Jonanny Janik dlatego, że „jego blask i żywiołowość pomaga myśleć o bezpieczeństwie z uśmiechem na ustach".

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Piłeś?Nie jedź!

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali mieszkańca Wałbrzycha,
Go to Top